wtorek, 12 marca 2013

Ostatni Egzorcyzm 2 (zwiastun)

Dziś kolejna dawka informacji na temat kinowych zapowiedzi na najbliższe miesiące. Tym razem prezentuję zwiastun Ostatniego Egzorcyzmu 2 (reż. Ed Gass-Donnely), będącego kontynuacją horroru stylizowanego na dokument, wyreżyserowanego w 2010 roku przez Daniela Stamma. W obsadzie znów ujrzymy Ashely Bell w roli prześladowanej przez siły nieczyste Nell. W Polsce premierę zaplanowano na 22 marca b.r.
Fabuła kontynuacji „Ostatniego egzorcyzmu” startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Błąkająca się, przerażona Nell Sweetzer (Ashley Bell) zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany. Kobieta padła ofiarą amnezji i nie pamięta większości dramatycznych wydarzeń z ostatnich miesięcy. Po powrocie do Nowego Orleanu Nell próbuje ułożyć sobie życie na nowo, jednak wkrótce zła moc, która ją opętała, powraca z kolejnym, diabolicznym planem. Okazuje się, że ostatni egzorcyzm był zaledwie początkiem koszmaru, wykraczającego poza granice ludzkiej wyobraźni.
Źródło: kinoswiat.pl

1 komentarz:

  1. Nie powiem, żebym jakoś specjalnie czekała na ten film (ze względu na jedynkę, o czym już pisałam), ale jako kolejny horror 2013 roku pewnie tak czy tak znajdzie się na mojej „liście” ;-) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń