sobota, 28 września 2013

El Lobo Films wydaje "Dziewczynę z sąsiedztwa" na DVD i Blu-ray

Miło mi zaprezentować El Lobo Films - nowe, świeżutkie polskie wydawnictwo, które tworzą pasjonaci filmowego horroru. Głównym punktem zainteresowań dystrybutora będzie wydawanie zarówno nowych, jak i starszych, kultowych horrorów.
Warto zainteresować się ofertą dystrybutora, zwłaszcza, że pierwszy strzał El Lobo to doskonała kinowa adaptacja powieści Jacka Ketchuma p.t. DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA ("The Girl Next Door"). Film jest mocno przerażający i świetnie zrealizowany. W ofercie znajdziemy również limitowaną wersję na Blu-Rayu!  W rozwinięciu rekomendacje filmu.
Pierwszy prawdziwie szokujący amerykański film, jaki widziałem od czasu "Henry - Portret seryjnego mordercy" ponad 20 lat temu. Nie jest to film dla widzów o słabych nerwach. Natomiast tych, którzy są gotowi zobaczyć podmiejskie piekło, "Dziewczyna z sąsiedztwa" na pewno nie zawiedzie. To mroczna wersja "Stań przy mnie".        

Stephen King

"Dziewczyna z sąsiedztwa" to po mistrzowsku wyreżyserowana przez Wilsona ekranizacja bestsellerowej powieści Ketchuma. Niewątpliwą zaletę stanowią kreacje aktorskie, z wybitną rolą Ruth, genialnie zagraną przez Blanche Baker oraz potęgująca niesamowity nastrój obrazu muzyka Shore’a. Seans stanowi przerażające przeżycie, niosące jednak wyraźne przesłanie, które towarzyszy nam w drodze na spotkanie z demonami ludzkiej natury. Niezwykły film!!!    

Adam Zalewski

Jeśli poszukujesz filmu, który przeraża od pierwszej do ostatniej minuty, to "Dziewczyna z sąsiedztwa" - wstrząsające studium postępującego szaleństwa, umiejętnie ukazujące nakręcającą się spiralę okrucieństwa i obłędu - będzie dobrym wyborem. To obraz, który zapadnie Ci głęboko w pamięć i na pewno nie przejdziesz obojętnie obok wydarzeń, które opisuje.
Zwłaszcza, że wydarzyły się one naprawdę...
      
Stefan Darda

Fanpage dystrybutora: https://www.facebook.com/ElLoboFilms

Źródło: El Lobo Films Team

1 komentarz:

  1. Dobrze wiedzieć. Film oglądałam, zaraz po przeczytaniu książki. Całkiem niezły.

    OdpowiedzUsuń