wtorek, 29 października 2013

Halloweenowy rozkład jazdy na TDZP (2013).

W tę niezwykłą, upiorną halloweenową noc 31 października na wielu stronach internetowych poświęconych grozie, czy blogach recenzenckich pojawią się zapewne bonusiki z racji tego święta. Być może ktoś napisze jakąś recenzję na temat ciekawych, kultowych horrorów, które warto by sobie przypomnieć właśnie w tę przerażającą noc, być może ktoś pokusi się o jakieś zestawienie na temat horrorów lub stworzy wykaz-ściągawkę dotyczącą filmów grozy wyświetlanych w popularnych stacjach telewizyjnych z racji halloween. Do wyboru do koloru :-) Na The Dark Zone Project również pojawią się bonusy z racji tego wspaniałego święta. Dlatego też na dwa dni przed chciałbym przedstawić harmonogram trzech publikacji, które pojawią się 31 października, w czwartek.
I tak:
- W godzinach przedpołudniowych, między godziną 9.00 a 12.00 ukaże się recenzja "Królowej śniegu" - powieści opublikowanej rozdziałami na blogu http://k273.blog.pl/ .
- W godzinach popołudniowych pojawią się dwa opowiadania grozy z racji halloween. Jedno wyszło spod pióra Reginy - autorki wspomnianej wyżej "Królowej..." drugie napisane przeze mnie. Kolejność publikacji opowiadań jest następująca:
  • Żniwa białych wdów - godzina 15.00
  • Automatic Lover - godzina 17.00.
Zapraszam w czwartek, 31 października. A tymczasem już dzisiaj życzę wszystkim udanego święta Halloween! Niech groza będzie z Wami :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz