poniedziałek, 14 kwietnia 2014

The Quiet Ones (aka Uśpieni) - zapowiedź kinowa

The Quiet Ones (aka Uśpieni) to kolejny horror twórców Kobiety w czerni, który w kinach pojawi się niebawem, bo już 16 maja 2014 roku. Film będzie opowiadał o kontrowersyjnym eksperymencie paranormalnym, który okaże się niebezpieczny w skutkach. Poniżej opis dystrybutora:
Grupa studentów (wśród nich Sam Claflin, gwiazda "Igrzysk śmierci: W pierścieniu ognia") bierze udział w przerażającym eksperymencie. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi. 
Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Źródło: Kino Świat.pl

1 komentarz:

  1. Widziałam trailer już jakiś czas temu i cóż mogę powiedzieć... Oczywiście że czekam! :) Uwielbiam takie filmy i nigdy nie będę miała ich dosyć. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń