piątek, 16 maja 2014

"Troje" Sarah Lotz - premiera już 22 maja!

"Troje" to wciągająca powieść sensacyjna i fenomen na światowym rynku wydawniczym. Prawa do publikacji książki na dwudziestu największych rynkach wydawniczych kupiono już wtedy, kiedy gotowy był dopiero jej pierwszy rozdział. 22 maja, nakładem wydawnictwa Akurat, powieść będzie miała swoją polską premierę. Już teraz czytelnicy mogą zamówić powieść lub zapoznać się z jej fragmentem, odwiedzając specjalną stronę internetową http://troje.net.pl. W celu pobrania fragmentu powieści, należy posłużyć się specjalnym kodem, który znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Cztery katastrofy.

Troje ocalonych.

Przesłanie, które zmieni losy świata.

Czarny czwartek. Dzień, którego nie sposób zapomnieć. Dzień, w którym niemal równocześnie w czterech miejscach na świecie dochodzi do katastrof wielkich samolotów pasażerskich. Giną setki ludzi, przeżywa tylko czworo. Jedną z nich jest Pamela May Donald. Leżąc w pogorzelisku, wśród poskręcanych fragmentów kadłuba i zmasakrowanych szczątków współpasażerów, nagrywa na komórkę wiadomość, która wstrząśnie światem. Wkrótce potem umiera.


Zostaje ich tylko troje.

To dzieci, jakimś cudem prawie niedraśnięte, co nie znaczy, że niezmienione. Wokół nich i z nimi zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Nie uchodzi to uwagi religijnych fanatyków na całym świecie. Pojawiają się domysły, podejrzenia i teorie. Niektóre intrygujące, inne fantastyczne, jeszcze inne groźne. Wreszcie komuś przychodzi do głowy myśl, że musi być jeszcze jeden ocalony. Jeszcze jedno cudowne dziecko. Rozpoczynają się poszukiwania, a raczej polowanie.

I wtedy świat zmienia się do końca.

 KOD DO POBRANIA FRAGMENTU POWIEŚCI: CZARNYczwartek13

 Źródło: Wydawnictwo Akurat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz