niedziela, 26 października 2014

Konkurs Halloweenowy

Już za niecały tydzień wszystkie upiory, duchy, zombie, wampiry i wilkołaki oraz inne wszelakiej maści maszkarady wypełzną spod najmroczniejszych zakamarków na ulice, by siać strach i przerażenie! Noc Halloween - najstraszniejsza noc w ciągu roku to również okazja dla każdego grozomaniaka, by uraczyć się jakimś upiornym filmowym horrorem bądź zasiąść wygodnie w fotelu z przerażającą książką w ręku. Specjalnie z okazji nadchodzącego Halloween przygotowałem dla Was drodzy Czytelnicy konkurs, w którym do zdobycia jest najnowsza powieść grozy Olgi Haber "ONI", ufundowana przez Wydawnictwa Videograf. Co należy zrobić, by zgarnąć nagrodę?

"Galeria masek z filmowych horrorów" - zadanie konkursowe:

 

Halloween kojarzy nam się nie tylko z cukierkami i psikusami, ale również z upiornymi maskami, które nakładamy na halloweenową imprezę po to, by sprawić komuś psikusa i porządnie wystraszyć. Inspirujemy się rozmaitymi horrorami, w których główni sprawcy zła - choć nie tylko - bardzo często zakrywają swoje szkaradne twarze właśnie za przerażającą maską. Poniżej znajduje się galeria 25 masek z filmowych horrorów. Zadaniem konkursowym będzie podanie tytułu filmu, którego bohaterem jest zamaskowana postać przedstawiona na każdym ze zdjęć. Wygrywa 1 osoba, która poda jak najwięcej tytułów. W przypadku pojawienia się kilku zestawów prawidłowych odpowiedzi, zwycięzca zostanie wybrany poprzez losowanie. Odpowiedzi należy wysyłać pod adres e-mail: tdzp@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując "Konkurs Halloweenowy".  Konkurs trwa od 26 do 31 października do godziny 19.00. Ogłoszenie wyników wraz z podaniem nazwiska zwycięzcy zostanie opublikowane na blogu oraz facebook'u w noc Halloween, dokładnie o godzinie 20.00. Zapraszam serdecznie!

 (kliknij w obrazek, aby powiększyć)

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem Konkursu Halloweenowego jest  strona The Dark Zone Project.
2. Fundatorem nagrody w postaci jednego egzemplarza powieści ONI Olgi Haber jest Wydawnictwo Videograf.
3. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy pełnoletni czytelnicy bloga zamieszkujący teren Polski - nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wskazać prawidłowe tytuły filmów (obojętnie - czy w języku polskim, czy angielskim)
5. Wygrywa osoba, która udzieli możliwie najwięcej prawidłowych odpowiedzi. 
6. W przypadku wskazania jednakowej liczby poprawnych odpowiedzi przez więcej niż jedną osobę, zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania. 
5. Konkurs trwa od 26 do 31 października 2014 roku, do godziny 19.00
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie The Dark Zone Project oraz na profilu facebook'owym po godzinie 20.00.
7. Zwycięzca powinien w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników przekazać na adres tdzp@wp.pl dane dotyczące wysyłki. Dane powinny zawierać imię i nazwisko oraz dokładny adres, pod który ma zostać dostarczona nagroda.
8. W przypadku, gdy zwycięzca konkursu nie prześle danych do wysyłki nagroda wędruje do kolejnego uczestnika konkursu, który w drugiej kolejności udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz