piątek, 24 października 2014

Zbliża się Noc Grozy i Horrorów!

Halloween już coraz bliżej, więc koniecznie trzeba się rozejrzeć za nocnymi maratonami horrorów! Sieć kin Multikino ma dla grozomaniaków nie lada propozycję. 31 października, w 30 kinach w Polsce odbędzie się coroczna Noc Grozy i Horrorów: ENEMEF. Jaki zestaw repertuarów mają do zaoferowania organizatorzy?

Zgodnie z niepisaną tradycją, jak co roku pod koniec października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń. Ten maraton to przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. Dzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy! W repertuarze znalazły się:

    - kontrowersyjne Rogi (premierowo),
    - złowrogi i upiorny Babadook,
    - najlepszy horror wszech Egzorcysta,
    - złowieszcze 13 grzechów.

Tajemnicze cienie, dziwne odgłosy, mrożące krew w żyłach sceny i strach, który nie opuści Cię nawet po wyjściu z kina... Weź udział w Nocy Grozy i Horrorów, daj się przestraszyć!

Cena biletu: od 24 do 35 zł.
Więcej informacji na stronie enemef.pl

Źródło: enemef.pl

1 komentarz:

  1. Super :-) Ja - jak co roku - wolę sobie sama "skomponować" maraton grozy i nie słuchać chrupania zza fotela kinowego... ale fajnie, że coraz więcej kin i ośrodków wpada na taki pomysł.

    OdpowiedzUsuń