czwartek, 13 listopada 2014

"Klątwa Jessabelle" 28 listopada w kinach!

"Klątwa Jessabelle" to owoc reżysera "Piły VI" i "Piły 3D", Kevina Greutert'a oraz producenta "Paranormal Activity". Zgodnie z zapowiedziami ma to być jeden z najbardziej intrygujących horrorów 2014 roku, stworzony w tej samej scenerii co słynny horror "Obecność". Oto jak prezentuje się zarys fabuły:

Po tragicznym wypadku samochodowym młoda Jessabelle wraca do rodzinnego domu w odludnej Luizjanie. W mistycznym świecie, który tworzą miejscowe legendy, wyczuwa obecność niepokojącej, paranormalnej energii. Wkrótce odkrywa tajemnicze taśmy zostawione jej przez nieżyjącą matkę. Okazuje się, że na powrót dziewczyny od lat czeka przerażająca siła, która nie spocznie, póki nie osiągnie swojego celu.

Na weryfikację haseł reklamujących film przyjdzie nam poczekać do 28 listopada - wtedy to właśnie "Klątwa Jessabelle" będzie miała polską premierę w kinach. Poniżej zwiastun:


Źródło: forumfilm.pl, youtube.com

4 komentarze:

 1. Na pewno obejrzę, bo zwiastun zapowiada mroczny klimat. Choć jak zawsze podchodzę z dystansem, bo jeśli chodzi o nowości horrorowe to niestety często mnie zawodzą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno zobaczę. Już nawet termin wyjścia do kina zaklepany. Zwiastun mnie zaciekawił, choć staram się nie oczekiwać nie wiadomo czego, żeby się potem nie rozczarować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Opis mega ciekawy. Ciekawe jak będzie w praktyce. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam nakręcona na ten film, a okazał się słaby. Mocny początek i zaskakujące zakończenie, a środek pusty, jak scenografia.

  OdpowiedzUsuń