czwartek, 15 stycznia 2015

Premiera "Projekt Drache" tuż tuż...

O krótkometrażowym filmie fabularnym "Projekt Drache" pisałem jakiś czas temu i dziś powracam ze świeżutką garścią informacji, którą otrzymałem wprost od reżysera i scenarzysty filmu, Huberta Bąka. Pierwsza oficjalna odsłona filmu odbędzie się w kieleckim kinie "Moskwa" 23 stycznia 2015 r. o godzinie 18.00. Oprócz "Projektu Drache" wyświetlony zostanie również film "Sacrum" w reżyserii Adama Nowaka - twórcy animacji do "Projektu Drache". Oto jak prezentuje się fabuła filmu:
 
Podczas II Wojny Światowej nazistowscy naukowcy rozpoczynają prace nad powołaniem do życia wymarłego gatunku zwierzęcia. Serię eksperymentów, a tym samym nadzieję na odwrócenie losów wojny przerywa jej koniec.
Po kilkudziesięciu latach od tych wydarzeń tajemnicza organizacja, postanawia dokończyć to, czego nie udało się poprzednikom. Czy im się powiedzie?

Cena biletu: 5 zł.

Źródło: studio "Trzeci Pokój", kinomoskwa.pl

2 komentarze:

  1. Zobaczyłabym ten film :) Będzie jakaś forma dystrybucji, albo jakieś miejsce gdzie można go zobaczyć (np, w internecie) ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na chwilę obecną - z tego co mi wiadomo - twórcy przewidują pokaz tylko w Kinie Moskwa w CK. Jeżeli coś się zmieni na pewno powiadomię:)

    OdpowiedzUsuń