poniedziałek, 2 lutego 2015

Anioł Śmierci - powrót do Domu na Węgorzowych Moczarach.

21 lutego 2015 r. odbędzie się premiera kontynuacji słynnej "Kobiety w czerni" -  dobrze przyjętego ghost story utrzymanego w gotyckim klimacie. Za scenariusz do "Anioła śmierci" odpowiadają Jon Crocker oraz Susan Hill, natomiast za kamerą zasiadł Tom Harper. W obsadzie m.in. Ned Dennehy, Phoebe Fox, Jeremy Irvine, Helen McCrory oraz Oaklee Pendergast.

Na podsycenie apetytów prezentuję kilka materiałów promujących film.

Streszczenie:

Anglia, rok 1941. Młoda nauczycielka Ewa ewakuuje grupę sierot z bombardowanego Londynu. Zatrzymują się z dala od miasta w opuszczonym od lat, odciętym od lądu domu na Węgorzowych Moczarach.
W tym tajemniczym miejscu jej podopieczni zaczynają się dziwnie zachowywać. Ewa instynktownie wyczuwa obecność mrocznej siły, z którą sama nie jest w stanie walczyć. Prosi o pomoc Harrego – wojskowego pilota, stacjonującego w mieście. Mieszkające w domu zło jest bardziej przerażające niż koszmar bombardowanego Londynu. Aby ocalić dzieci, obydwoje będą musieli zmierzyć się z własnymi demonami i... Aniołem Śmierci.

Zwiastun:

Zdjęcia:Źródła: materiały prasowe bestfilm.pl

2 komentarze:

  1. "Kobieta w czerni" podobała mi się, bo była bardzo nastrojowa. Na 2 czekam, bo coś ostatnio nie mam szczęścia do horrorów i jakieś same gnioty oglądam :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wybieram się na to do kina. Jestem ciekawa, jak wypadnie ten film i czy będzie tak dobry, jak Kobieta w czerni. Choć staram się nie nastawiać na jakieś wielkie łał :D

    OdpowiedzUsuń