O stronie...

Lubicie się bać, prawda? 

Duchy, nawiedzone domy, wampiry, wilkołaki, żywe trupy, strzygi i inne upiory to Wasz chleb powszedni? A może wolicie ekstremalne, pełne krwi slashery, w których zło nie przyodziewa paranormalnych szat, a czai się pod maską prawdziwego mordercy, którego możecie spotkać w każdej chwili na ulicy. Nieważne, czy boicie się klasycznych opowieści ghost story, czy historii o psychopatycznych mordercach. Ważne, że uwielbiacie grozę...

Głównym celem GROZOmanii jest popularyzacja szeroko pojętej grozy jako gatunku literackiego i filmowego. Znajdziecie tu więc przede wszystkim recenzje filmowego i literackiego horroru, jak również recenzje thrillerów czy kryminałów. Od czasu do czasu publikowane są artykuły, newsy, a nawet opowiadania. Spora część materiałów znajdujących się na tej stronie to spadek po nieistniejącym już blogu The Dark Zone Project, który powstał 27 marca 2011 roku. I to właśnie od tego bloga swój początek bierze strona, którą właśnie przeglądacie.

Artykuły i recenzje zamieszczane na łamach strony powstały w oparciu o własną opinię, jak również dzięki informacjom z publikacji internetowych, książkowych lub podesłanych materiałów prasowych. Wszelkie zdjęcia i obrazki nie są własnością właściciela serwisu i na prośbę autora plików graficznych mogą zostać niezwłocznie usunięte. 

Serwis ma charakter wyłącznie hobbystyczny. Autor nie ponosi żadnych korzyści materialnych z tytułu prowadzenia strony.

Wszelkie publikacje objęte są prawami autorskimi.