niedziela, 13 maja 2012

KONKURS!!! Do wygrania czasopismo "Coś na progu"!

Miło nam poinformować o kolejnym konkursie organizowanym na The Dark Zone Project. Tym razem nagrodą główną są dwa czasopisma grozy, kryminału i opowieści niesamowitych "Coś na progu" ufundowane przez wydawnictwo Dobre Historie. Tym razem spośród uczestników wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy mogą stać się posiadaczami 1 numeru dwumiesięcznika "Coś na progu". Zasady, podobnie jak we wcześniejszym konkursie, są następujące:

1. Wystarczy zgłosić chęć posiadania 1 numeru czasopisma, wysyłając taką wiadomość poprzez formularz (KLIK) lub poprzez komentarz pod tym postem. Konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska lub nicka. W przypadku braku tych informacji niemożliwe będzie zidentyfikowanie potencjalnego zwycięzcy.
2. Po zgłoszeniu się do zabawy należy udostępnić informację o konkursie na portalu społecznościowym, wklejając BEZPOŚREDNI LINK DO KONKURSU.
3. Zgłoszenia należy przysyłać od 13 maja do 1 czerwca 2012 do godziny 22.00. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy staną się posiadaczami tego niezwykłego czasopisma.
4. Po ogłoszeniu wyników, tj. 2 czerwca 2012 zwycięzcy zostaną poproszeni o przesłanie dokładnego adresu, pod który mamy wysłać nagrody.
UWAGA! POSTĘPOWANIE I PRZEBIEG KONKURSU MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZYM PROFILU NA FACEBOOKU. NIE PRZEGAP WYNIKÓW KONKURSU!!!

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

2 komentarze:

 1. Zgłaszam się! Hanna Piecychna

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyszła pora na zaktualizowanie listy osób, które zgłosiły się do wzięcia udziału w losowaniu:
  - Aneta W.
  - Michał Jopkiewicz
  - straszydło
  - Lilith
  - Ruda
  - Marlena J.

  Informuję jednocześnie, że aby wziąć udział w konkursie oprócz zgłoszenia się należy dodatkowo rozpowszechnić informację o konkursie wklejając BEZPOŚREDNI LINK na portalu społecznościowym, a nie klikniecie "Lubię to"- konkurs NIE MA NA CELU ZEBRANIA JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBY KLIKNIĘĆ "LUBIĘ TO", LECZ PROMOCJĘ KONKURSU, A CO ZA TYM IDZIE- NAGRODY GŁÓWNEJ, CZYLI CZASOPISMA "COŚ NA PROGU". Pozdrawiamy i czekamy na dalsze zgłoszenia do 1 czerwca do godz. 22.00.

  OdpowiedzUsuń