poniedziałek, 1 lipca 2013

Polski thriller w klimacie "Parku Jurajskiego"!

Projekt Drache - taki tytuł będzie nosił polski thriller science fiction za realizację którego odpowiedzialna jest ekipa krótkometrażowego horroru Reportaż, o którym co jakiś czas pojawiały się informacje na blogu. O czym będzie tym razem?
"Będzie to thriller science fiction utrzymany w klimacie "Parku Jurajskiego". Tak! Oto szykuje nam się animal attack movie w rodzimym wydaniu" - tak o swoim projekcie wypowiada się ekipa niezależnej wytwórni filmowej Grindhouse Video.
Zdjęcia do filmu powinny rozpocząć się w przyszłym roku, natomiast współpracę nad projektem rozważa sam Marek Piestrak- ojciec polskiego kina gatunkowego. Tymczasem do realizacji projektu może przysłużyć się każdy z nas - za pomocą portalu polakpotrafi.pl ekipa ma zamiar zebrać kwotę w wysokości 1000 zł, która pomoże zasilić budżet filmu. Więcej informacji TUTAJ. Blog objął patronat medialny nad filmem.
Źródło: Grindhouse Video

1 komentarz:

  1. Hmm... mam nadzieję, że twórcy wiedzą, na co się porywają ;-) A tak serio to oczywiście życzę powodzenia - dzięki za info! Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń