wtorek, 27 marca 2012

Pierwsze urodziny TDZP!!!

Dokładnie rok temu, 27 marca The Dark Zone Project ujrzało światło dzienne. Pomysł na stworzenie bloga narodził się znacznie wcześniej, a właściwie strona powstała na zasadzie przekształcenia nieistniejących dziś blogów- Strefa Mroku, czy późniejsza Spectrum Of Darkness. Podobnie jak poprzednie blogi, TDZP miało  prezentować głównie różne mrożące krew w żyłach historie, jednakże strona szybko przeszła swą metamorfozę i dziś oprócz opowiadań typu Urban Legends, publikowane są także recenzje filmowej grozy, jak również- od 24 października 2011 r, recenzje muzyczne (głównie z nurtu tzw. rocka klimatycznego, gothic/symphonic metalu).
Dziś, pomimo krótkiej przerwy w działalności, na blogu pojawiają się systematycznie artykuły, które czyta niemała grupa czytelników (statystyki wyświetlają przeciętnie 50 wejść dziennie). Gorące podziękowania pragnę złożyć przede wszystkim tym, którzy tę stronę odwiedzają systematycznie i równie często udzielają się w komentarzach, a w szczególności:
- Agnieszce (Horror Reviews), której zapał pisarski i cenne komentarze niewątpliwie stają się motorem napędowym do publikowania nowych recenzji,
- CAT (Cat In The Well), której, podobnie jak w przypadku Agnieszki, pisarska twórczość rodzi nowe pomysły i inspiracje,
- Ani (Horror), Fanatikowi (Horror Fanatik), Adextremum, Tarsonowi, Gobelinowi, Lence
oraz
wszystkim tym, którzy pomimo, że nie udzielają się w komentarzach to chętnie czytają publikowane tu recenzje.
Wszystkich czytających i komentujących serdecznie pozdrawiam i dziękuję!

2 komentarze:

  1. GRATULACJE przede wszystkim na wstępie! Ale ten czas szybko mija :-) Ja również dziękuję za przyjemność spędzenia czasu na Twojej stronce, zwłaszcza za bardzo ciekawe recenzje, świetne Urban Legends, które czyta się jednym tchem oraz inspirujące mnie do słuchania (dotychczas pomijanych przeze mnie wykonawców) recenzje muzyczne. Życzę oczywiście kolejnych tak udanych postów, zapału do pracy (każdy bloger wie, że z tym to różnie bywa hehe) i czekam z niecierpliwością na Twoje kolejne posty! Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma za co:) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) Mam nadzieję, że będzie ich sporo. Osobiście cieszę, że zrezygnowałeś z pomysłu samych miejskich legend, bo choć również lubię je czytać to wolę raczej recenzje filmów, a akurat w tym aspekcie jesteś jednym z najlepszych autorów - przede wszystkim dzięki dokładnej analizie danego filmu, która pozwala potencjalnym widzom na bezproblemowe rozeznanie się, czy dany horror trafi w jego gust. Dzięki za wszystkie teksty Twojego autorstwa i oczywiście życzę dalszego rozwoju Twojego bloga.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń