niedziela, 23 grudnia 2012

Wesołych Świąt!

Już niebawem święta oraz Nowy Rok. Z tej okazji wszystkim czytelnikom, zaprzyjaźnionym stronom, wydawnictwom oraz innym osobom, z którymi nawiązałem współpracę, składam najserdeczniejsze życzenia. Byśmy w nadchodzącym 2013 roku doświadczyli jeszcze wspanialszych wrażeń związanych z filmową i literacką grozą! Horrorowych świąt ;-)

3 komentarze:

 1. W imieniu całej redakcji Horror Reviews składam Tobie również najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2013! Niech obfituje w wiele rewelacyjnych horrorów, które zaspokoją nasze gusta!
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja życzę, żebyśmy powtórzyli kiedyś 13 grudnia xD A tak na serio zdrowia, pomyślności i wytrwałości w realizacji marzeń, no i ten dużo śniegu na Święta ziom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołego świętowania obfitującego w wiele seansów grozy ;-) Na nadchodzący rok życzę dalszego zapału do pracy i czekam niecierpliwie na wszelakie nowinki i recenzje na tej stronie. Miejmy nadzieję, że rok 2013 przyniesie wiele dobrych produkcji w kinie grozy i zaskoczy nas - miłośników - czymś ciekawym i oryginalnym. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń