środa, 2 stycznia 2013

Piła mechaniczna 3D już w piątek!

Już w najbliższy piątek, 4 stycznia 2013 w kinach pojawi się Piła mechaniczna 3D- kontynuacja jednego z najbardziej przerażających horrorów wszech czasów. Fani budzącego grozę, zamaskowanego Leatherface'a już zacierają ręce, więc na osłodę zamieszczam oficjalny zwiastun filmu.
Dwadzieścia lat temu w miasteczku Newt w Teksasie doszło do potwornej masakry. Patologiczna rodzina Sawyerów zwabiała turystów, a następnie mordowała ich z niespotykaną brutalnością. Najokrutniejszym z nich był niejaki „Leatherface", wyposażony w piłę mechaniczną i noszący na głowie maskę zrobioną z ludzkiej skóry. Sawyerowie zostali zlinczowani i zabici przez okolicznych mieszkańców. Przy życiu ostało się jednak jedno dziecko z pokręconej rodziny -- dziewczynka o imieniu Heather, która została potajemnie przygarnięta przez Gavina i Arlene, okolicznych mieszkańców. W wieku 20 lat dziewczyna dowiaduje się, że została adoptowana, a prawdziwa rodzina zostawiła jej spadek. Heather, wspólnie ze swoim chłopakiem i trójką przyjaciół wyrusza do Newt. Kiedy docierają na miejsce, do ogromnego, starego domu po babci, współtowarzysze dziewczyny udają się do okolicznego sklepu. Ona sama postanawia zwiedzić odziedziczone włości. Jeszcze nie wie, że otwierając jedne z drzwi wypuszcza przerażającego „Leatherface'a" na wolność. Psychopata bardzo długo czekał na tak idealną okazję do zemsty...
Źródło: Kanał YouTube Monolith Films.

3 komentarze:

  1. Idę na to do kina - oczywiście, jak Cinema City się zlituje i w końcu to wyświetli:/ Ale nie spodziewam się niczego odkrywczego po fabule.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja również nie jestem do końca przekonana, czy to będzie coś przyzwoitego. Daliby sobie już naprawdę spokój z kręceniem w kółko tego samego. No ileż można?? Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie było tego w kinach ani po polsku, ale oglądałam świetne o i CAT, nie to że się kręci w kółko to samo. To w porównaniu z wersją z 2003 roku jest chyba nawet lepsze.

    OdpowiedzUsuń