środa, 15 sierpnia 2012

Konkurs na Halloween!

Mimo, że do Halloween mamy jeszcze sporo czasu, jednak już teraz serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w specjalnym konkursie organizowanym przez The Dark Zone Project, w którym jedna osoba może zostać nagrodzona trzema halloweenowymi prezentami! Tak tak- jedna osoba może odebrać nagrodę składającą się aż z trzech elementów, w skład których wchodzą:
- książka (thriller/kryminał medyczny) Simona Becketta pt. Wołanie Grobu (książka po raz kolejny do wygrania na łamach TDZP)
- płyta DVD z horrorem Tobe Hoppera pt. Kostnica, oraz...
- halloweenowa maska Ghostface'a!

Co zrobić, by być posiadaczem powyższego zestawu halloweenowego?

Halloween to doskonały czas, by zasiąść w gronie znajomych i poopowiadać sobie straszne historyjki, zasiąść wygodnie przed telewizorem i zapodać sobie jakiś mrożący krew w żyłach dreszczowiec lub wybrać się na nocny maraton horrorów do kina. Można też zatopić się w lekturze, która zaserwuje nam maksymalną dawkę strachu. Wszystko to kręci się zazwyczaj wokół horrorów...No właśnie. Czym owy horror jest? Jakie powinien posiadać cechy, by porządnie wystraszyć i wywołać napięcie? I to jest właśnie pytanie, na które należy odpowiedzieć, by wziąć udział w konkursie:

Czym według Ciebie powinien wyróżniać się filmowy horror?

Liczą się przede wszystkim ciekawe i pomysłowe odpowiedzi. Nie musisz pisać jakiegoś wielkiego wypracowania. Chodzi przede wszystkim o jakość, a nie o ilość. Odpowiedzi mogą przybrać różnoraką postać- zwykłej definicji horroru, zestawu cech, jakimi powinien się wyróżniać ten gatunek, równie dobrze może to być wiersz lub tekst piosenki. Ważne, by praca konkursowa wyrażała Wasze oczekiwania wobec współczesnego filmowego horroru oraz była napisana przez Was- pamiętajmy, że prace autorstwa osób trzecich będą z góry odrzucane.

Szczegółowy regulamin konkursu:

1. Organizatorem i fundatorem nagród jest blog The Dark Zone Project.
2. Propozycje odpowiedzi należy przesłać pod adres mailowy: tdzp@wp.pl
pamiętając, by oprócz odpowiedzi, przesłać dodatkowo dokładny adres zamieszkania wraz z imieniem i nazwiskiem osoby uczestniczącej w konkursie. Dane te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w konkursie.
3. Zwycięzcą zostanie jedna osoba, której praca zostanie oceniona najwyżej.
4. Nagroda zostanie wysłana natychmiast po ogłoszeniu wyników, pod wskazany przez uczestnika adres.
5. Udział w konkursie mogą wziąć tylko osoby zamieszkujące tereny Polski.
5. Konkurs trwa od 15 sierpnia 2012 do 15 października 2012. Wyniki zostaną ogłoszone następnego dnia, tj. 16 października.
W przypadku jakichkolwiek pytań można zgłaszać się pod wskazany wcześniej adres mailowy, lub dzięki zakładce KONTAKT. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz