niedziela, 31 marca 2013

Maraton Strachu w Heliosie

My horroromaniacy lubimy nocne maratony i w najbliższym czasie- 19 kwietnia 2013- sieć kin Helios przygotowała dla nas nocny maraton strachu, który rozpoczyna się o godzinie 23.00, koniec przewidziany na ok. 6.00 rano. A jakie filmy będziemy mieli okazję obejrzeć?
- premierowo: coś dla wielbicieli komedii- Straszny film 5
W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowonarodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.
oraz 3 horrory:
- Sinister (2012)
Bohaterem jest pisarz tworzący powieści kryminalne. Wprowadza się on z rodziną do domu, w którym w okropny sposób zamordowano poprzednich mieszkańców. Kiedy znajduje kasety wideo z zapisami brutalnych morderstw innych, jeszcze wcześniej zamieszkujących tu rodzin, wszczyna własne śledztwo. Doprowadza go ono do odkrycia nadprzyrodzonego bytu, który może zagrażać również jego bliskim.
- Kronika opętania (2012)
Em (Natasha Calis) kupuje na wyprzedaży antyczną skrzynkę, która z czasem staje się dla niej obsesją. Zaniepokojeni nieobliczalnym zachowaniem córki rodzice Clyde (Jeffrey Dean Morgan) i Stephanie (Kyra Sedgwick) zwracają się o pomoc do lekarzy i duchownych. Gdy okazuje się, że ciało Em zostało zawładnięte przez przez dybuka, złośliwego ducha zmarłej osoby, ich koszmar dopiero się rozpoczyna...
- Kolekcjoner (2012)
Gdy za namową przyjaciół piękna Elena przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawę zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty. Milioner użyje wszelkich możliwych sposobów, by wraz z grupą najemników przekonać Arkina - jedynego człowieka, który jak dotąd wymknął się nieobliczalnemu Kolekcjonerowi - żeby pomógł mu schwytać i zlikwidować dewianta.
Po więcej informacji odsyłam do źródła: http://www.helios.pl/

1 komentarz:

  1. ... Szkoda tylko że ten Kolekcjoner 2 na koniec. Jedynka była o wiele lepsza od dwójki...

    OdpowiedzUsuń