niedziela, 14 lipca 2013

"Obecność" 26 lipca w polskich kinach...

...obowiązkowa, zwłaszcza dla wielbicieli historii o duchach i posiadłościach nawiedzanych przez złowieszcze demony. Film, który tym razem chciałbym w skrócie zaprezentować, wyreżyserowany został bowiem przez znanego nam doskonale chociażby z Piły (2004), Naznaczonego (2010), czy Martwej Ciszy (2007) Jamesa Wana. W The Conjuring reżyser znów będzie próbował wystraszyć widzów motywem rodziny nękanej przez nieczyste siły. "Obecność" pojawi się w polskich kinach 26 lipca. W roli głównej ujrzymy m.in. takich aktorów, jak Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor i Joey King. Za scenariusz do filmu odpowiadają Chad i Carey Hayes.
Film będzie opowiadał o dwójce badaczy zjawisk paranormalnych, którzy mają pomóc przerażonej rodzinie zmagającej się od pewnego czasu z niewytłumaczalnymi zdarzeniami, do jakich dochodzi na terenie ich farmy. Okazuje się, że demonolodzy będą mieli do czynienia z najpotężniejszym niematerialnym bytem w swojej karierze.

Źródło: kanał użytkownika HDzwiastunyPL.

2 komentarze:

  1. No, fabuła to oryginalna nie będzie, ale w kinie grozy nie to jest najważniejsze. Obejrzałam trailer i podejrzewam, że na klimat możemy liczyć, ale zastanawiam się, czy film podobnie jak zapowiedź będzie bazował tylko i wyłącznie na jump scenach, niczego w kulminacjach nie pokazując. Cóż, mam nadzieję, że twórcy pójdą troszkę dalej i zdecydują się na jakieś ciekawe(acz bez CGI) wizualizacje antagonistów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo chcę zobaczyć ten film. Pewnie rewelacja to będzie żadna, ale jednak lepsze pierwsze z brzegu najnowsze ghost-story niż to co ostatnio wychodzi w innych gatunkach ;-) Dzięki za info i pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń