czwartek, 23 stycznia 2014

Gorefikacje II nadchodzą!

Miła informacja dla wielbicieli posoki i makabry w najbardziej ekstremalnej odmianie! W tym roku do rąk czytelników trafi kolejna część Gorefikacji - pierwszej polskiej antologii gore. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, dwójka również będzie do pobrania całkowicie za darmo z portalu wydaje.pl i dostępna w formacie PDF, EPUB i MOBI. Tym razem druga część antologii podzielona zostanie na dwa tomy. Premiera pierwszego tomu zaplanowana została na 1 marca 2014The Dark Zone Project obejmuje patronat nad antologią.
Poniżej prezentuję okładkę do pierwszego tomu autorstwa Kornela Kwiecińskiego:
"Gorefikacje", pierwsza próba wprowadzenia do Polski horroru w najbardziej ekstremalnej postaci, pokazała, że nasi rodzimi autorzy są w stanie przesunąć granice tego, co można przelać na papier w najbardziej krwawe, groteskowe i przerażające rejony ludzkiej wyobraźni. Ale to był dopiero początek. Śmietanka polskiej grozy, tym razem ze wsparciem największych sław amerykańskiej literackiej ekstremy, powraca, by dotrzeć do najbardziej zwyrodniałych scenariuszy kryjących się w ludzkich sercach i umysłach – przekopując się po drodze przez całe stosy wnętrzności! "Gorefikacje II", dwutomowa kontynuacja wypełniona po brzegi najmocniejszymi i najbardziej zaskakującymi opowieściami spod znaku hardcore horroru, to atak grozy, o jakiej wam się nie śniło – i słusznie, bo takie sny doprowadzają tylko do szaleństwa...
W pierwszym tomie "Gorefikacji II" zszokują was m.in.:
Edward Lee, John Everson, Ryan Harding, Charlee Jacob, Łukasz Radecki, Krzysztof T. Dąbrowski, Dawid Kain, Krzysztof Maciejewski, Rafał Kuleta, Sywia Błach, Tomasz Siwiec, Paweł Mateja, Marek Grzywacz i Tomasz Czarny.
Więcej informacji na temat Gorefikacji II znajdziecie na oficjalnym fanpage'u Tomasza Czarnego - pomysłodawcy projektu (KLIK).
Osoby, które nie miały okazji zapoznać się z pierwszą częścią Gorefikacji mogą pobrać ją z portalu wydaje.pl (KLIK). Zachęcam również do zapoznania się z Trylogią Gniewu autorstwa Tomasza Czarnego do ściągnięcia za jedyne 3,50 również ze strony wydaje.pl (KLIK).
Źródło: Materiały prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz