czwartek, 27 lutego 2014

Księga Wampirów: spotkanie z autorami antologii w Krakowie.

3 marca o godz. 17.00 na pierwszym piętrze Arteteki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ul. Rajskiej 12 (wejście od ul. Szujskiego), odbędzie się premiera pierwszej polskiej antologii o wampirach. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z krakowskimi autorami Księgi Wampirów! Adrenalina, łowy, strach i krew – 21 polskich autorów roznosi w pył romantyczno – sielankowy zmierzch, bez znieczulenia (pardonu) wbijając kły w gardła czytelników.
Jak piszą sami autorzy:
Tęsknisz za bezwzględnymi bestiami lub arystokratycznymi, lecz bezlitosnymi krwiopijcami? Pragniesz prawdziwej, gęstej i pachnącej człowiekiem krwi? Masz dość brokatowej popkulturowej papki? Wampir – to kiedyś brzmiało dumnie. Przywróćmy sens temu słowu i niech na nowo króluje bezpretensjonalna przemoc! „Księga Wampirów” zabierze Cię na szaloną przejażdżkę przez najciekawsze wampirze historie – retro, high-end, postapo, klasyka czy satyra. Spotkasz tutaj zarówno wampiry uzbrojone w kły i pazury, jak i energetycznych cwaniaków. Wszystkie na równi prawdziwe i niebezpieczne.
Organizatorami spotkania jest Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Michał Stonawski i Wydawnictwo Studio Truso. Spotkanie poprowadzi Franciszek Zgliński.
Źródło: https://www.facebook.com/pages/Wojewódzka-Biblioteka-Publiczna-w-Krakowie/278557459504

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz