piątek, 21 marca 2014

Znamy pełną obsadę Legendy 3D!

Casting do remake'u Legendy, którego scenarzystą i reżyserem jest Łukasz Stasiorowski właśnie został zakończony. Ekipa filmu przedstawia pełną obsadę.
Do wcześniej ogłoszonych aktorów: MICHAŁA KOWALSKIEGOJOVITY PEROŃKINGI NOWICKIEJ,PIOTRA KOWALSKIEGOANNY IWASIUTY-DUDEK i EWELINY SERAFIN dołączyli:
SANDRA CHIEDEL - jako Daria, rówieśniczka głównej bohaterki filmu, postać podporządkowana woli dominującej charakterem przewodniczącej klasy, do której uczęszcza, Kiry. Sandra jest rodowitą chełminianką .Chodzi do III klasy Gimnazjum nr 1. Należy też do UKS Nadwiślanin oraz jest wolontariuszem w Centrum Wolontariatu EFFATHA w Chełmnie.
PAWEŁ OLEARCZYK jako Marcin, kilka lat starszy chłopak jednej z bohaterek, Asi. Więcej o Pawle, 25 latku, uczęszczającym do Szkoły Aktorskiej SPOT w Krakowie.
MARTA IGLANTOWICZ jako Asia - wrażliwa, nieco wycofana dziewczyna, zmagająca się z problemami w związku spełniającym większość warunków, do bycia określanym jako toksyczny, pozostająca w cieniu dominującej przyjaciółki - wrednej Kiry. Marta urodziła się 20 lat temu w Chełmnie. Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Nie boi się wyzwań. Przez kilka lat śpiewała w ChDK, od czasu do czasu próbuje swoich sił w modelingu.
BARTOSZ ZIELIŃSKI jako nieśmiały Kuba, skrycie podkochujący się w głównej bohaterce kolega z klasy. Największym problemem jego postaci jest charakter - a w zasadzie jego brak. Popychadło najpopularniejszego w szkole Aleksa. Bartek pochodzi z Wągrowca, od trzech lat, należy do grupy teatralnej "Gok-art", na swoim koncie ma parę nagród teatralnych, nie ukrywa też, że aktorstwo jest jego pasją, i planuje wiązać z tym przyszłość.
PAWEŁ GRZEŚK jako Olaf, szkolny mięśniak, służący za mięśnie w wykonywaniu planów intrygantki Kiry. Paweł pochodzi ze Świecia, ma 19 lat uczy się w Zespole Szkół Menedżerskich na profilu Technik Logistyk.
Jest osobą ambitną, która lubi wyzwania i przygody. Od 2008 roku trenuje boks amatorsko, aktualnie pomaga w klubie bokserskim Wda Świecie, łatwo nawiązuje kontakty z młodymi osobami. Poza tym lubi biegać w wolnym czasie, sport to jego pasja.
TOMASZ BIELIŃSKI jako Aleks, filmowy amant, który dość nieoczekiwanie zwraca uwagę na szkolne popychadło, izolowaną od grupy ze względu na mroczną przeszłość Anię. Tomek ma 23 lata, doświadczenie aktorskie zdobywał zaś na planach takich produkcji, jak CZAS HONORU, 2XXL i SAMA SŁODYCZ.
AGATA ŻOŁNIEREK jako Kira, przewodnicząca klasy, prymuska, ale i buntowniczka z wrednym charakterem, która z sobie wiadomych przyczyn za cel swojej egzystencji, postawiło sobie gnębienie głównej bohaterki filmu, Ani. Pyskata manipulatorka, która nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Agata urodziła się 28 lipca 1995 roku w Poznaniu. Aktywna od najmłodszych lat - w szkole podstawowej przejawiała, nie bez sukcesów, zainteresowanie tańcem, obecnie wkraczająca coraz odważniej w świat modelingu. Z ciekawostek - wierna wielbicielka Marylin Monroe, a także kina grozy. Należy też do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Armii Krajowej, z racji na swoje zainteresowanie historią I i II wojny światowej.
KAJA ŻUCHOWSKA jako Wiki, najlepsza, a zarazem jedyna przyjaciółka głównej bohaterki. Wygadana, nierzadko bezczelna, ale oddana całym sercem. Jedyny sprzymierzeniec Ani w nieprzyjaznym, szkolnym środowisku. Kaja urodziła się 14 sierpnia 1995 r w Wągrowcu. Ukończyła SP nr 4 w Wągrowcu , Gimnazjum nr 1 w Wągrowcu oraz kontynuuje naukę w XXIII Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu. W liceum zaczęła zapisywać się na rożne kółka teatralne, dzięki temu nabyła niezłe umiejętności aktorskie. Od roku jest modelką pod okiem m.in. Andrzeja Jenka, jej twarz najczęściej wykorzystywana jest do wystaw artystycznych. Kolejnym wyzwaniem w jej życiu jest próba zagrania w filmie.
MAGDALENA DWURZYŃSKA jako Ania, główna bohaterka filmu. Nieśmiała, wrażliwa nastolatka, skrywająca mroczny sekret. Magda jest dziewiętnastoletnią studentką MISHu z Warszawy. Aktorstwo od małego stało się jej pasją - przez sześć lat występowała na scenie "Akademii Młodego Aktora" w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, grała też w licealnym teatrze "Scena bez dystansu". Kiedy magiczna bariera wieku osiemnastu lat została przekroczona i spektakl, wieńczący dziecięcą "karierę teatralną", został odegrany,dostała się do warszawskiego "Teatru Wolandejskiego", z którym współpracuje do dziś. Po drodze miała wakacyjną przygodę w teatrze "Proscenium" - praktycznie teatrzyku dla dzieci, wystawiającego swoje spektakle w przedszkolach i domach kultury. Dzięki temu na klaśnięcie gra kuropatwy, zajączki i myszki i potrafi sprawić, że dzieciaki rozdziawiają swoje paszcze w uśmiechu. Oprócz dorobku teatralnego, ma też skromne doświadczenie filmowe. Zagrała epizod w krótkometrażowym filmie pt.GENTLEMENI (reż. D.Czapczuk) oraz pierwszoplanową rolę w filmie fabularnym pt. ŚWITEZIANKA( reż. P.Sajkowski).

Źródło: http://filmlegenda.bnx.pl/news.php

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz