sobota, 12 lipca 2014

Premiera BLACKOUT już 27 sierpnia!

Prawdziwa gratka dla fanów serii "Przegląd Końca Świata"! Już niebawem, 27 sierpnia 2014 r. nakładem Wydawnictwa Sine Qua Non odbędzie się polska premiera ostatniej, trzeciej części znakomitej powieści Miry Grant, osadzonej w realiach post-apokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. Poniżej krótki opis Blackout:
  
Tylko jedna rzecz jest pewna: zawsze może być jeszcze gorzej


Kiedy w 2014 roku opracowywano lek na raka i skuteczną szczepionkę przeciwko grypie, nikt się nie spodziewał, że świat stanie na skraju zagłady. Po ćwierćwieczu walki o dawny świat, bez strachu o jutro, ludzkość wyszła na prostą. Wtedy też okazało się, że to nie zombie, a sam człowiek jest największym zagrożeniem.


Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie staje się kolejnym kamieniem milowym w spisku stulecia, a ekipa Przeglądu Końca Świata zostaje oskarżona o bioterroryzm. Sytuacja wymaga podziału grupy. Shaun wyrusza zbadać źródło zarazy, natomiast reszta udaje się do legendarnego hakera Małpy po nowe tożsamości. A do tego wszystkiego dochodzi tajemnica Obiektu 7c przetrzymywanego w tajnych laboratoriach CZKC…


Pozostało jeszcze tak wiele do zrobienia, a zegary nieubłaganie odmierzają czas do wielkiego finału. Czy młodym dziennikarzom wystarczy odwagi, żeby stawić czoła szalonym naukowcom, wytworom ich eksperymentów oraz pozbawionym sumienia agencjom rządowym?

BLACKOUT to wstrząsający finał epickiej trylogii o dziennikarzach przyszłości, poszukujących prawdy w warunkach wybitnie niesprzyjających… podczas zombie-apokalipsy.

Do premiery zostało jeszcze trochę czasu, ale Wydawnictwo SQN ma dla niecierpliwych jeszcze jedną
niespodziankę. Za jedyne 5.90 można nabyć nowelę "Przegląd Końca Świata: CUNTDOWN" w formacie EPUB i MOBI, opowiadającą o wydarzeniach sprzed Powstania. Jesteście ciekawi jak doszło do apokalipsy? Tego dowiecie się tylko z noweli "COUNTDOWN".

Świat jaki znasz przestanie istnieć!  

Jedyną nadzieją dla młodziutkiej Amandy Amberlee jest doktor Daniel Wells. Nastolatka cierpi na zaawansowane stadium białaczki, którą pokonać może tylko i wyłącznie Marburg EX19 – pierwszy na świecie skuteczny lek na raka, stworzony z jednego z najbardziej niebezpiecznych wirusów znanych człowiekowi. Wszystko wskazuje na to, że specyfik działa – dzięki doktorowi Wellsowi Amanda wraca powoli do normalnego życia.   

Jednocześnie w niezależnym laboratorium w Wirginii trwają zaawansowane badania nad szczepionką, która raz na zawsze miałaby uwolnić ludzkość od wirusa grypy. Nie każdemu jednak podobają się badania doktora Alexandra Kellisa. Grupa określająca się Armią Wybawienia włamuje się do laboratoriów naukowca, doszczętnie niszcząc dorobek jego życia.   

 Tym samym wywołana zostaje reakcja łańcuchowa zwyczajnych zbiegów okoliczności i gry przypadków, której wynikiem już wkrótce będzie kres znanego świata...

Nowelę można pobrać z tej strony (KLIK).

Źródło: http://www.wsqn.pl/, http://woblink.com/.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz