wtorek, 7 kwietnia 2015

Pierwszy Konkurs na GROZOmanii - nowej odsłonie bloga The Dark Zone Project.

Czołem Grozomaniacy! Stronę, którą właśnie odwiedzacie, to zupełnie nowe oblicze bloga The Dark Zone Project. Nowa nazwa i adres? A po co to komu? Wiążą się z tym przecież same problemy... Takie sugestie mogą nasunąć się niejednemu z Was. Otóż pomysł na zmianę nazwy i adresu przyszedł zupełnie nieoczekiwanie i spontanicznie, a powodem takiego stanu rzeczy był fakt, że dotychczasowa nazwa była za długa i niezbyt kojarzyła się z tematyką, którą poruszam na blogu. Do takiego wniosku doszedłem wspólnie ze znajomą, która pewnego pięknego, słonecznego dnia, dokładnie 27 marca 2011 roku zainspirowała mnie do założenia bloga, na którym mógłbym wyrażać opinie na temat filmowego horroru. Choć wcześniej udzielałem się na innych blogach - mniej lub bardziej związanych z grozą wszelaką - to właśnie dzięki niej powstał pomysł na stworzenie bloga The Dark Zone Project, który odtąd będzie funkcjonował pod obecną nazwą. Wszystkie dotychczasowe materiały, opublikowane dotąd pod adresem http://thedarkzoneproject.blogspot.com/, zostały przeniesione pod obecny. Podobnie sprawa ma się z patronatami medialnymi, współpracą z wydawnictwami oraz zaprzyjaźnionymi stronami. Mam nadzieję, że zmiana adresu nie przyczyni się do zaniku kontaktu z Wami!

Choć ostatnio coraz mniej czasu poświęcam na prowadzenie bloga, wiem jedno: nigdy nie porzucę prowadzenia tej strony. Zgodnie z zasadą, że lepiej publikować rzadziej, niż wcale, każdy swój wolny czas będę poświęcał na wrzucanie tu recenzji grozy filmowej, jak i literackiej. A z racji tego, że niedawno minął czwarty rok, odkąd po raz pierwszy postanowiłem założyć bloga, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz "Przejażdżki" - najnowszej powieści Jacka Ketchuma. Co zrobić, by być posiadaczem książki?

Horror verite to jeden z podgatunków horroru, który obecnie daje nam się we znaki dość często. Moda na "kręcenie z ręki" nie każdego jest jednak w stanie do siebie przekonać, ale z pewnością każdy z Was jest w stanie podać choćby dwa, trzy tytuły bez najmniejszego problemu. W ramach konkursu przygotowałem dla Was zagadkę związaną właśnie z horrorem verite. Poniżej znajduje się kolaż złożony z 20 ponumerowanych screenów pochodzących z różnych horrorów verite. Waszym zadaniem będzie podanie tytułu filmu, z którego pochodzi dany kadr. Odpowiedzi należy wysyłać pod adres tdzp@wp.pl wpisując w tytule maila "GROZOkonkurs". Pamiętajcie, by w mailu pod udzielonymi odpowiedziami podpisać się imieniem i nazwiskiem lub nickiem! Zwycięży osoba, która poda jak najwięcej poprawnych tytułów. W przypadku, gdy prawidłowych odpowiedzi udzieli więcej niż jeden uczestnik konkursu, zwycięzcę wyłonię drogą losowania. Na zgłoszenia czekam do 12 kwietnia do północy. Następnego dnia podam imię i nazwisko zwycięzcy, który następnie prześle mi mailem dokładny adres, pod który wyślę nagrodę. Gotowi? No to zaczynamy...

Zgadnij, co to za horror... (kliknij w obrazek, aby powiększyć)

Szczegółowy regulamin konkursu.

1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem jednego egzemplarza powieści "Przejażdżka" Jacka Ketchuma jest strona grozomania.blogspot.com.
2. Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy pełnoletni czytelnicy bloga zamieszkujący teren Polski - nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy wskazać prawidłowe tytuły filmów (obojętnie - czy w języku polskim, czy angielskim)
4. Wygrywa osoba, która udzieli możliwie najwięcej prawidłowych odpowiedzi. 
5. W przypadku wskazania jednakowej liczby poprawnych odpowiedzi przez więcej niż jedną osobę, zwycięzca zostanie wybrany drogą losowania. 
6. Konkurs trwa od 7 do 12 kwietnia 2015 roku, do północy.
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie grozomania.blogspot.com oraz na profilu facebook'owym 13 kwietnia po godzinie 20.00.
7. Zwycięzca powinien w ciągu 3 dni od dnia ogłoszenia wyników przekazać na adres tdzp@wp.pl dane dotyczące wysyłki. Dane powinny zawierać imię i nazwisko oraz dokładny adres, pod który ma zostać dostarczona nagroda. Dane te zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów wysyłkowych i w żadnym przypadku nie zostaną nigdzie upublicznione.
8. W przypadku, gdy zwycięzca konkursu nie prześle danych do wysyłki nagroda wędruje do kolejnego uczestnika konkursu, który w drugiej kolejności udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz